A/D kolaboruojant su dizainerių drabužių nuomos projektu Rent Boutique sukūrė ciklą straipsnių originaliam Rent Boutique tinklaraščiui. Vienas jų – fotosesija ir interviu su laisvai samdoma mados ir meno projektų vadove bei the ultimate fashion girl Aušra Žilovaite.

Client: Rent Boutique

Photography: Dainius Ščiuka

A/D: stilizavimas, koncepcija, interviu tekstas.

Clothing: Rent Boutique

Stilius 

Apibūdinkite savo apsirengimo stilių.

Lakoniškas, minimalistinis, ramus. Dažniausiai mane pamatysite po juodos spalvos šydu. Tačiau kartais pro juodą spalvą prasiskverbia ryškių spalvų pliūpsnis – ir aš užsidedu oranžinį sijoną. Man aprangoje svarbu siluetas, įdomūs kirpimai ir kokybiškos medžiagos.

 

Trys pagrindinės ir praktiškos stiliaus taisyklės.

1. Drabužius reikia pirkti deriniais. Arba jei perkate pavienį daiktą, tikrai turite žinoti, su kuo jį nešiosite.

2. Makiažas turi būti saikingas: jei ryškinate lūpas, akis palikite neryškias. Jei lūpos neryškios – akys nebūtinai turi atitikti vakarinio makiažo kodą.

3. Svarbiausia taisyklė – kritiškai vertinkite savo sudėjimą ir žinokite, kas jums tinka, o kas – ne. Jeigu neturite manekenės kojų, mini sijoną keiskite į midi.

 

Jūsų santykis su spalvomis.

Su laiku pastebėjau, kad man gražiausia spalva – pastelinė rožinė. Bet tai nereiškia, kad šią spalvą dėvėsiu. Ji tiesiog labiausiai man patinka viskame.
Nepatinkančių spalvų nebūna. Nes jei, tarkim, man nepatinka žalias megztukas ar paveikslas, tai nereiškia, kad nepatinka žalia pieva ar žaliuojantis medis.

 

Mados ženklai, kuriuos vertinate.

Dior su Raf Simons priešaky – nes parodė, kad per vieną sezoną versališka mada gali virsti tobulu lakoniškumu.
Victoria Beckham – nes ji yra didžiausia business woman inspiracija ir stiliaus ikona. Saint Laurent – nes apie jo kostiumą ir aukštakulnius visada svajoju.

 

Must – have drabužiai, kurie privalo atsidurti kiekvienos moters drabužinėje.

Moteris nelygu moteriai. Įsivaizduoju moterų grupelę: smulkaus sudėjimo pusamžė moteris, dirbanti vaikų darželyje; 48 drabužių dydžio fizikos mokytoja; lengvabūdiška 20- metė ir solidi verslo moteris. Kaip joms visoms aprašyti vieną aprangos taisyklę?..

 

Suknelė. Kokia ji turi būti, jog ją rinktumėtės svarbiai šventei?

Įdomi arba labai gerai pasiūta: nepriekaištingai krentančio audinio, kūno tipui tinkančio silueto ir velniškai malonaus jausmo ją dėvint. Taip pat ji neturėtų patekti į mano prekinių ženklų juodąjį sąrašą. T.y tą, kuriame atsiduria prekiniai ženklai, eskaluojantys savo etiketę pačioje matomiausioje drabužio vietoje. Moterys, nereikia rodyti etikečių – prabangi tyla yra daug iškalbingenė nei pigus prekinio ženklo demonstravimo triukas.

 

Kas Jūsų rankinėje?

Lūpdažis, MacBook, Vincento žaisliukas, piniginė ir telefonas.

 

Apsipirkinėjimo taisyklės.

Mažiau yra daugiau. Geriau keletas išties kokybiškų unikalių drabužių nei kilogramas gaminių, pirktų per nuolaidas net nesimatavus.

 

Daugiau skaitykite Rent Boutique bloge.